Star High School.....1. díl

1. března 2009 v 16:56 | Katou Michiyo |  Star High School
První den školy.
Kioshi zazvonil budík. Okamžitě ho vypnula a neochotně vstala. "Zase další nudnej školní den" pomyslela si a chtěla znovu lehnout a usnout, ale poté si vzpomněla, že jde vlastně na střední školu, kam chodí i jedna velmi známá dívka ze skupiny The Crow. Vyskočila, běžela do koupelny a rychle se učesala. Divila se, že je koupelna volná. Většinou je obsazená bráškama.


Satsuki v tu samou chvíli zazvonil její budík. Jak to u Satsuki bývá, místo aby ho vypnula, se tak lekla, že spadla z postele. Zašmátrala rukou na skříňce a snažila se nahmatat drnčící stroj. Konečně na něj narazila, stáhla ruku v pěst a budík rozbila. Ospale se zvedle ze země a zadívala se na budík. "To už je třetí budík" zakřenila se a pohlédla z okna ven. Nad Konohou právě vycházelo slunce, a venku byl ještě klid. Vzpoměla si, že včera zkončili prázdniny a ona jde do nové školy. Satsuki nadskočila a rozeběhla se připravit.
Nina měla poklidné ráno. Vstala ještě dřív než ji zazvonil budík, ale to jí nevadilo. Sešla do kuchyně a začala si dělat snídani a připravovat její aktovku do školy. Oblékla se do dívčí uniformy a pět minut stála před zrcadlem. Prohlížela se ze všech stran. Nechtěla se ztrapnit hned v první školní den. Když zkontrolovala, že je vše v pořádku přešla zpátky do koupelny a tam si zkoušela různé účesy. Zkoušela to tak dlouho, že ji to přestalo bavit, a prostě si nechala rozpuštěné vlasy. Vyšla před dům, zamkla dveře a těšila se co ji ve škole čeká.
Kim si sedla na postel a ospale se protáhla. "Už zase škola." zívla a šla se připravit. "Zajímá mě, jestli si najdu v nové třídě nějaké kamarády." zampřemýšlela Kim a přitom si myla obličej studenou vodou z kohoutku. To ji dokonale probudila, a začala se dokonce i těšit.
Yumi probudil přibývající hluk na ulici. Na noc si totiž nechala otevřené okno, a ona bydlela v nejrušnější části města. Odkryla ze sebe deku, a krapet zanadávala. "Ani nenechaj člověka vyspat." odšourala se do koupelny (kam jinam po ránu že?) a vysprchovala se. Oblékla se do nové školní uniformy a upravila se. Chtěla udělat dobrý dojem, tak si natřela trochu bezbarvého lesku na rty.
Mezitím se Heather převalovala v posteli. "Jokere...zabijem je společně..." mluvila ještě pořád ze spaní. Když ji zazvonil budík na telefonu,rychle se probrala a koukla se, kolikpak je hodin. "Dopr*ele!" zařvala. "Dyť se nestihnu upravit" rychle vyskočila z postele, a zakopla o kombo. Dobře to ale vyvážila, a tak naštěstí nespadla. Do rádia zasunula CD její kapely, a pustila si nahlas písničku. Vběhla do koupelny, učesala a vyžehlila si vlasy, nalíčila se, a vzala si na sebe svojí uniformu. "Ředielka se zase zblázní až mě uvidí v tomhle." prohlédla si své pěkné oblečení, zkontrolovala se v zrcadle, a tak moc se jí to líbilo, že se párkrát vyfotila.
Ve třídě..
jako první do třídy přišla Kim. Prohlédla si plánek školy s označenou třídou a zkontrolovala, jestli je tu správně. Rozhlédla se a zjistila, že lavice tu nejsou po jednom, jak byla zvyklá ze své školy, ale byly do dvou dlouhých řad. Sedla si do první řady, k pravému kraji. Postupně do třídy přicházeli další lidi. Když do třídy vešla Yumi, byla třída z poloviny zaplněná. V přední lavici skoro nikdo neseděl. Jen jedna holka vpravo a uprostřed nějaký kluk se psem na klíně. Yumi si radši sedla k té dívce. Když viděla, že si chce Yumi k ní sednout, byla vlastně ráda. "A-ahoj" pozdravila nejistě Kim Yumi. Yumi se na Kim usmála a také pozdravila "Ahoj". O chvíli později se do třídy přiřítili Satsuki, Nina a Kioshi. Všechny tři se na sebe udýchané vzájemě podívali a začali se smát. Vešli do třídy a Nina zpozorovala hezkého červenovlasého kluka, a tak si sedla vedle něj. Kioshi si sedla vedle Kiby, a Satsuki si sedla vedle bratra Sasukeho. Seděli v první řadě takto: Kim, Yumi, Sasuke, Satsuki, Kioshi, Kiba, G
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama