Star High School.....10. díl

1. března 2009 v 17:11 | Katou Michiyo |  Star High School
Krátký díl....Pod C.č. xD

V neděli se všechny děvčata sešli v centru a všechny dělali, jakoby se neodehrálo nic zláštního. Jenom Kioshi zdravě líčila, jak byli s Kibou venku, a jak byl na ni milý. "No ták. A co vy?" zeptala se Kioshi, která se nemohla dočkat toho, až ji taky budou vyprávět. "Nic zvláštního." "Všechno v normalu." řikali jedna po druhé. "Hoho!" zasmála se Kioshi. "Tak vy se stydíte?! To je gól." smála se Kioshi na celé kolo. "Tak to vyklopte!" všichni na ni c´vrhli uražený pohled. "Ts, ts, ts....takhle se stydět za vlastní štěstí." "Mlč už!" okřikly ji všechny. "Fááájn." zvedla ruce Kioshi. "Tak to neříkejte no." zasmála se Kioshi znovu. "Nemám ti co, říkat." řekla tiše Satsuki a začervenala se. "No..myslím, že když jsi byla s Kakashim, něco se nám říct můžeš." žďoubla si do ni Nina. "No tak. Vyklop to Satsuki." "Hele nech mě na pokoji a starej se o toho svýho písečnýho, jasný?" obořila se na ni vztekle Satsuki. "O.K. Tak už dost! Kroťte se!" zakřičela Kim. "Dobrá." "Fajn!" "To vás rozhádají takové pitomosti?" zeptala se Yumi. Kioshi se zasmála. "Tak to přece mezi přáteli bývá ne?" "Jo...i přátelé se hádají..." řekla Yumi. "...někdy." Kioshi se zase zasmála a potom koukla na hodinky. "Ježiši. Holky, už musim jít!" Kioshi rychle vzala do ruky malou kabelku. "Kam jdeš?" zvedla Nina obočí. "Álé...musím pomoct mámě." řekla Kioshi ve spěchu a odběhla pryč. "Myslím, že za mámou tak nepospíchala." zamyslela se Kim. "To teda ne." přiznala Yumi a koukala na Kioshi. "Určitě Kiba." rozesmála se Satsuki. "Jasně!" cvaklo i Nině. "To bude ono!" "Radši si běž za Kakashim Satsuki." "YUMI!!" "A je to tu zas." řekla znuděně Nina.

Kioshi doběhla a sedla si na lavičku. "Uf...Takhle jsem si dlouho nezaběhala." Kioshi se vydýchala a za chvíli přišla Heather. "Ahoj." zamávala Kioshi. "Ahoj." pozdravila Heathera sedla si vedle ní. "Neudělala jsme si předevčírem moc velkej trapas?" zeptala se Heather.
"Ne ani ne. Jenom...trošku."
"Vážně?"
"No....znáš přece Ininu pověst ne?"
"Hups..." zacpala si Heather pusu.
"A co se mezi vámi vlastně stalo?" koukla na ni Kioshi zvědavě. "Nic..."
"Opravdu?"
"Opravdu."
"Kecáš!"
"Víš ty vůbec s kym mluvíš?"
"Nějak sem se opoměla."
"Budeš provokovat?"
"Hm...jo..." Heather se nadechla a zase pomalu vydechla. "S tebou to nemá cenu viď?" "Hm....ne...." Kioshi strašně ráda doháněla lidi k šílenství. "Tak fajn...Nejdřív zmizel Cliff...tak sem se na něj vykašlala a když mě Suigetsu pozval na rande, tak sem šla. No a on mě obejmul. On má tak příjemný stisk." "Eh..jo...přestaň básni už jo?" "Grrr....fajn..." "Karin na tebe bude nasraná holka." "To já vim." usmála se Heather ďábelsky. "A stalo se potom ještě něco?" "Ráno zmizel." zmizel Heather úsměv z tváře. "Ráno? Takže vy ste... to ... opravdu?.....Fakt?" "E...jo....sakra...rpčo ti to řikám, už je to jedno....ale tohle si nech pro sebe jasný?" "Komu bych to řikala...zrovna já..." Heather se na ni podivala. "Dobrá...budu mlčet." "To bude lepší."

"Kde vězí?" dívky ležely v trávě a koukaly na nebe. "Tady jsem!" vlezla jim do rozhledu Kioshi. "No hurá! Kde jsi byla." "Znáš rodi-." zarazila se naštěstí Kioshi. "Ouch...no radši půjdem ne?" "Jasně...pojďte.." Všichni se zvedli a vyrazili.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Urli Urli | Web | 1. března 2009 v 17:15 | Reagovat

Ahoj, na mím blogu je tipovačka, tak se zapoj jestli chceš, stačí si tipnout jednu barvu kostky, odkaz - http://domveri.blog.cz/0903/tipovacka-1 díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama