Star High School.....2. díl

1. března 2009 v 16:57 | Katou Michiyo |  Star High School
O hodině..
Zazvonillo na hodinu, a všechny dívky se posadily na své místo. Satsuki se těšila na další hodinu s Kakashi-senseiem, a ostatní se zase těšily, na to až dostanou čísla od svých skříněk. Kakashi přišel pět minut po zvonění, jak u něj obvyklé. " Tak třído teď Vám rozdám cíšla od Vašich skříněk, a povím Vám něco o celoročním projektu školy. Budete pracovat s žáky z vyšších ročníků a budete ve skupinách po třech. Ale nejdřív skříňky." pousmál se Kakashi pod maskou a začal si volat jednotlivé studenty.

Když zazvonilo na hodinu, Heather to nějak nevnímala. Měla moc práce s pozorováním Cliffa. Do třídy vstoupil Gai-sensei, a všichni Heathřiny spolužáci se postavili do pozoru. Všichni totiž věděli jak Gai-sensei dbá na morálce. Gai měl na tváři jeho obvyklý úsměv a zdravil studenty zamáváním rukou: "Hej nazdar! Síla mládí se vrací!" obrátil zrak ke stále si povídající Heather a svraštil své tlusté obočí. "Heather že?" zeptal se Gai-sensei a celé třídě se zatajil dech. Heather bez zájmu zvedla hlavu a odpověděla: "Hm?.....jo...proč?" u Gaie nebylo zvykem, aby byl člověk tak drzý. "Mladá dámo...a mladý pane...ehm...vy co také sedíte na lavici, tady vedle Heather.." Cliff se pousmál: "Cliff.." "Pane Cliffe...deset sklapovaček a dáma si dá dvacet ženských kliků...a nedivte se, že jsem Vám dal víc, ale kluci mají drzé chování vrozené...." Cliff se neměl k práci, a tak k němu Gai přišel a drcnul do něj tak, aby Cliff seskočil z lavice. Cliff tedy otráveně udělal deset sklapovaček, a Heather začala s nadávkami klikovat. Když se ale Gai nedíval pět si jich připočítala, takže jich udělala jen patnáct. "Tady jsme ve škole, a ne někde doma s rodinou, která je na vaše chování zvyklá. Abych Vám vštíptil trochu morálky, pomůžete novým studentům, najít jejich skříňky. Vy to tu přece jen znáte. Každému z vás přidělím jednoho nového studenta, a Vy ho seznámíte se školou. Tak za mnoou lidi!" zakřičel Gai a udělal jeho obvyklou frajerskou pózu.
Kakashi-sensei zrovna vysvětloval žákům projekt, na kterém budou celý rok pracovat, když v tom okamžiku někdo zaklepal. Kakashi otevřel dveře od třídy a dovnitř se vyvalila skupina starších studentů a Gai. Kiba šťouchl loktem do Kioshi a tiše na ni promluvil: "Ten chlap...to je Gai-sensei...nejpřísnější učitel tady." Kioshi si Gaie prohlédla a pak se zasmála: "Mě teda nepřijde přísnej, ale hrozivej, tim svym obočí." Yumi, Kim, Satsuki i Nina se zasmáli nad Kioshinou poznámkou. Gai se postavil před dívky a uklonil se. "Zdravím dámy..jsem Gai! Zelená šelma Konohy!" to už Satsuki nevydržela a vybuchla smíchy. Gai si udiveně podíval, ale nějak to neřešil. Gai začal vysvětlovat:"Toto jsou žáci 3. ročníku a ti Vám pomůžou najít vaše skříňky.Každý bude přidělen jednomu staršímu studentovi." Kakashi dal povel aby se třída postavila a Gai začal rozdělovat do dvojic. Kim byla přidělena Itachimu, Kioshi k Heather, Yumi k Moe, Nina k Nishi ,a protože na Satsuki nikdo nezbyl, byla přidělena Kakashimu. Když učitel vyvolal její jméno, a když se dozvěděla. že bude s Itachim, trochu se začervenala. To je přeci ten kluk, který si vypůjčoval od Sasukeho pravítko! Jako vždy měl Itachi kruhy pod očima, protože celou noc probíral s Deidarou novinky z města. Itachi byl docela rád, že mu přidělili tak tichou dívku. Kim se celou dobu poboku Itachiho trochu červenala. Když dorazili k její skříňce Itachi ji krátce vysvětlil jak se skříňka otvírá, a krátce ji také vysvětlil pravidla, co mají zavedené studenti mezi sebou."Hlavní pravidlo je, moc si nevšímej oblíbených žáku, jako je Heather Ledger z The Crow. Pokud totiž nejsi v jejím stylu, může se ti vysmívat. Taky nebuď moc výsřední, lidi to nemívají moc rádi." Kim přikývla a odemkla skříňku. Nandala si tam všechny učebnice, a potom poděkovala Itachimu. Itachi se pousmál: "Není zač....budeš mě ještě potřebovat?" Kim se zamyslela a řekla: "Teď už asi ne....ale...." Kim zčervenala. Itachi se na ní podíval: "Chápu....až budeš něco chtít, tak se zeptej." Itachi zamával a odešel zpět do třídy. Kim poskočilo radostí srdce.
Satsuki šla s Kakashim dlouhou chodbou, až dorazili ke skříňce s číslem 510. Kakashi ji začal ukazovat jak se to otevírá. Satsuki kývala na každou jeho otázku, jestli tomu rozumí. "Škoda, že je o tolik starší. Je docela milý." pomyslela si Satsuki. " Satsuki! Vnímáš mě?" zeptal se Kakashi a pod maskou se usmíval. "J-jo jasně, jen jsem se trochu zamyslela." Satsuki se cítila trochu trapně. "Doufám, že jsi myslela na školu, a ne na kluky." rozesmál se Kakashi. Satsuki trochu zrudly tváře." N-ne! T-to přece vůbec! J-já-" zakoktala se. " Já jsem přemýšlela, jestli zítraa vů-vůbec najdu ty správné učebny." Kakashi gentlemansky nastavil rámě. "Tak to mi dovolte, abych vás provedl a vaše třídy Vám ukázal." Satsuki tiše odpověděla: "Tak dobrá." chytla se Kakashiho za ruku a Kakashi začal s prohlídkou školy.
Heather znuděně procházela školou. Hledala Kioshininu skříňku. Když se podívala na číslo, začala se divit. "Hele...ty...." "Kioshi.." zavrčela Kioshi odpověď. "Kioshi....to je opravdu tvoje číslo?" ukázala Heather na číslo 14 na papírku, který jim rozdaly s plánky školy. "A proč by nemělo být?" zajímalo Kioshi a tázavě se na Heather podívala. "Máš skříňku vedle mě....to musí být pocta..." Heather pyšně napnula hruď. "Jo....jasně...ani nevíš jak moc..." odvětila ironicky Kioshi, a pokračovala v chůzi. "Tak už tam budem?" zeptala se Kioshi vlezle. " Jo!" řekla silnějším hlasem Heather, a zahnula doleva. Uprostřed dlouhé řady skříňek stála černá, která mezi těmi ostatními svítila. Heather došla s Kioshi až k její skříňce. Kioshi se koukla na číslo skříňky a pak hlesla: "Škoda že nemám skříňku blízko někoho známého." Heather se zasmála: " Jsem tu přece já..." Kioshi se pousmála na Heather: "No jasně....ty seš známá všem. Ukážeš mi prosim, jak se to otvírá. Nemám s tím zkušenost." Heather začala dlouze vysvětlovat jak se skříňka otvírá. Když se jí konečně podařilo Kioshininu skříňku otevřít, moc se rozmáchla a nechtěně Kioshi praštila dveřmi skříňky. Kioshi z toho až kecla na zem. Třela si obličej rukou "Mno....tak dík...aspoň vím jak to rozhodně otvírat nemám." zasmála se Kioshi a vstala.
Yumi a Nina zjistili, že budou mít škříňky vedle sebe. Yumi se zaradovala: "Aspoň nebudu sama." Nina se taky pousmála, a ani jedna z nich si nevšímala Moe a Nishi. Jen jim ukázali, jak se skříňka otvírá, řekly, kde najdou jaký učebny, a potom zase zmizely. Yumi a Nina si vyskládaly učebnice na horní poličku ve skříni, a potom si pověsily rozvrh na dveře. Přemýšlely co budou po škole dělat. "Koukej na ty dětičky." zasmál se nepříjemný hlas za dívkami. Nina se otočila a na dívku vyslala zlý pohled. "Koukej na ni Suigetsu...jak se snaží být zlá..." zrzavovlasá dívka pohodila rukou. "To jo....ale moc ji to nejde...ukážeme ji, Karin, jak umíme být zlý my." zamračil se modro-vlasý kluk. Yumi zatahala Ninu za rukáv, a stáhla se dozadu. Nina se ale nechtěla nechat urážet. " Kdo jsi myslíš že seš?" zakřičela Nina na Karin. "To je Karin....je na škole proslulá jako mrcha.." šeptla Yumi Nině do ucha. Nina se trochu zamračila, a potom lehce zasmála:"Rozhodně jako mrcha vypadá."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama