Star High School.....3. díl

1. března 2009 v 16:59 | Katou Michiyo |  Star High School
Click na Celý článek

Stála vedle Niny a sledovala, jak si s Karin vyměňují rozzuřené pohledy. "Nino pojď. Nemá to cenu se s ní zahazovat. Je to bezcenná mrcha." postavila se před Ninu Yumi a chytla jí za ruku, připravená odejít. Karin napřáhla ruku a chtěla uhodit Yumi, ale její ruku někdo zastavil. Yumi se podívala na svého ochránce, a poznala v něm Sasukeho. "To se přece nedělá mlátit své spolužáky." chladně řekl Sasuke a pustil Karin ruku. "Kdo seš ty malej hajzle!" zařvala, ale v duchu si myslela úplně něco jiného. Připadal ji odvážný a roztomilý. Suigetsu se postavil před Sasukeho, a Sasuke byl málem vyšší než on. "Sasuke Uchiha co?" zeptal se Suigetsu se zájmem. "Hm....jo.." pousmál se Sasuke. "Ještě se potkáme!" zakřičel Suigetsu a běžel i s Karin dlouhou chodbou, až zmizeli za rohem. Sasuke se obrátil na patě a chtěl zase odejít. "Sasuke..." začala slabým hlasem Yumi. "Hm?" zadíval se Sasuke na Yumi. "A kdo jseš ty?" zeptal se Sasuke. Yumi trochu vyběhla žíla. On ani neví kdo je? Ale zachovala chladnou hlavu a odpověděla: "Yumi..Yumi Hayashi...sedím vedle tebe." "Aha...ty..." sjel pohledem Yumi od hlavy až k patě. "....potřebuješ ještě něco?" zeptal se, ale docela milým hlasem. Nina se radši vypařila do třídy. Zajímalo jí, kde má skříňku ten, tak záhadný Gaara. Yumi polkla a narovnala se: "Jen jsem ti chtěla poděkovat. Určitě by mě uhodila. Nedávala jsem pozor." Sasuke se usmál tím jeho záhadným způsobem, a mávl rukou. "Není zač. Ale od Karin se raději drž dál." Yumi mu chtěla ještě něco říct, ale to už Sasuke odcházel a jen mával na rozloučenou.
Nina přišla do třídy, ve které byli jen čtyři studenti. Shikamaru, Hinata, Kiba a TenTen. Nina si sedla do lavice a udělala si pohodlí. Začala se houpat a když na ni někdo zezadu promluvil málem spadla. "Ehm.....mohla bys trochu uhnout?!" Nina se přestala houpat a otočila se: "Hele málem si mě-" v klukově obličeji viděla Gaarův, pro ni smyslný pohled. "Jo...p-promiň." zakoktala rychle a přisunula se blíž k lavici, tak, aby mohl Gaara projít. Gaara něco zamumlal ve smyslu děkuju a začal si vybalovat věci. Nině se líbilo, jak je záhadný, ale nějak v něm poznala dobré srdce. To ona uměla. V lidech vždy uměla vycítit jakoukoliv známku dobroty. "Musím s ním nahodit řeč." pomyslela si Nina a opřela se rukama o lavici. Gaara na lavici sedl a koukal do země. "Jak mám začít." přemýšlela Nina a potom ho sjela pohledem. "Ehm....Gaara.....že?" začala opatrně Nina a dívala se před sebe a předstírala stejnou lhostejnost jako on. Gaara se na ní udiveně podíval. "Jo....ty si pamatuješ moje jméno?" Nina se trochu pousmála a také se na něj podívala: "No....musím...sedíš přeci vedle mě..." Gaara si odkašlal. "Jo...jasně...." Nina se do toho hovoru pomalu dostávala. Vymámila z Gaary, že není z Konohy, ale že se i s bratrem a sestrou přestěhovali. Sestra se jmenuje Temari a chodí do vyšší třídy a bratr je Kankurou, ale ten přijde až zítra. Gaaru začal rozhovor s Ninou začínal bavit. Začínal mluvit sám, ale pořád byl trochu nevýřečný. Ninin rozhovor přerušilo zvonění, a nával žáků do třídy.
Po škole se ze třídy vyhrnul houf lidí. Každý se rozeběhnul ke své nové skříňce. Satsuki se heště zdržea ve třídě, protože se chtěla Kakashiho zeptat ne něco "důležitého". "Eh...Kakashi-sensei...mohla bych se Vás na něco zeptat?" Kakashi zdvihl hlavu a pousmál se: "Co potřebuješ Satsuki? Nějaké problémy?" Satsuki rychle zakroutila hlavou: "T-to vůbec ne.....jenom....ehm...." snaží se něco inteligentího vymyslet. "...vy s námi budete taky v tom projektu, nebo tam vůbec učitelé zasahovat nebudou?" Kakashi se zamyslel: "Myslím že na každou skupinu bude dohlížet jeden učitel,aby byla pod dohledem. A vlastně jsem přemýšlel, že si s žáky začnu tykat. Jsem vlastně jen o pár let starší, něž jste vy." Satsuki vytřeštila oči. "O-o pár let?" (pozor teď si budu trochu hodně moc vymýšlet). Kakashi kývnul: "Vám je teď 15 a mě bude za měsíc 20." (Toe malej rozdííl ne? =D) Satsuki vyvalila oči ještě víc. "Dva-dvacet? Ale to byste tady neučil!" Kakashi vstal od stolu, a posadil se na něj. "No vlastně jsem střední i vysokou udělal za tři měsíce." zasmál se Kakashi. Satsuki ještě víc vyvalila oči a všechno si to v hlavě srovnávala. Kakashi k ní napřáhl ruku. "Tak začnu u tebe Satsuki.....od teď si budeme tykat..." Satsuki natáhla ruku a ani o tom nevěděla. Prostě nevědomky si potřásla s Kakashiho rukou a Kakashi ji vtiskl přes masku jemný polibek na tvář, tak jak se to u tykání dělává. Satsuki zůstala stát a tupě zírat do prázdna. Kakashi zamával na rozloučenou a zmizel.
Kim stála před školou a čekala na někoho známého. Vítr ji rozevlál vlasy do všech stran. Stála a přemýšlela o dnešním dni. Přemýšlela o Sasukeho bratrovi Itachim. Choval se velice mile. Všechno ji vysvětlil, a co to ještě řekl? Že se má zeptat kdyby něco potřebovala? Sundala si vlasy, které ji vítr navlál do očí. Potom zahlédla Itachiho, jak se baví s blonďatou dívkou. Nebo to byl chlapec? Itachi ho, nebo ji oslovoval jako Deidaru. Takže to bude asi chlapec. "Ale vypadá trochu jako Ino." řekla si Kim a dál čekala na holky. Itachi odcházel domů, a když se obracel, zpozoroval Kim a zamával jí. Kim mu zamávání oplatila a potom slyšela, jak jeho kamarádí hučí. Kim se proto rychle obrátila, a už viděla přibíhat Yumi, Satsuki, a zdruhé strany dvoru běžely Kioshi a Nina. Dívky si začali postupně vyprávět, na koho narazily. Yumi se ještě jednou otočila tam, kde stál Itachi, ale nikdo, kromě jeho kamarádů tam nebyl, proto se obrátila zpět a jen poslouchala vyprávění děvčat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama