Star High School.....4. díl

1. března 2009 v 17:00 |  Star High School
Další den školy

Kioshi se strašně těšila do školy. Hlavně proto, že hned první den poznala milého kluka Kibu, a taky chtěla trochu blíž poznat tu holku Heather. Zvedla se proto z postele, protáhla se a běžela do koupelny. Rychle vzala do ruky kartáč a začala si znovu rozčesávat vlasy. Poté se koukla do zrcadla a přemýšlela o tom, že změní nějak účes. "Tohle už mám moc dlouho." potom se koukla na hodiny, rychle se oblékla do uniformy, vzala si tašku a běžela na místo, kde se mají s holkama potkat.

Dorazila jako poslední a Kim už byla docel nervozní z toho, že přijde pozdě. Yumi ji chytla za rameno: "No tak! Nebuď přece nervózní! Průser mít nebudeš." "Jo...jasně...." pousmála se Kim. "Pro-promiňte holky.....nějak...nějakej jsem se zamyslela." Satsuki do ni šťouchla: "Na koho jsi zase myslela? Na Kibu?" Kioshi se na ní zle podívala. "Ne....jestli nemám změnit účes." Kim nervózně přešlápla, a potom řekla: "Neměli bychom už jít?" všechny se zasmály a vyrazily do školy.

Kioshi přišla ke skříňce, a vedle ní stála Heather a opírala se o svojí skříňku. Kioshi na ní zvědavě koukla a pozdravila: "Ahoj Heather." "Ahoj...eh....Kioshi?" "Jo" všichni na chodbě se otočili a udiveně koukli na Heather. Pozdraví ji holka mladší, než je ona, a ona ji odpoví? "Chtěla jsem se omluvit za ten včerejšek." řekla Heather a omluvně koukala na Kioshi. Kioshi se pousmála a třela si obličej. "To je vpohodě. Nebolí to, a ani nemám modřinu." Heather se taky pousmála. "Tak to je fajn." otevřela svojí skříňku a upravila si vlasy. Zase ji zavřela a rozloučila se s Kioshi. "Je to milá holka. Asi ji budu ale muset ještě poznat." popřemýšlela Kioshi, vzala si učebnice a běžela do třídy.

Když Heather mávala Kioshi, vrazil do ní nějaký kluk. "Nemůžeš dávat pozor?" řekla Heather a pořádně se podívala na kluka, do kterého vrazila. "Promiň no!" omluvil se kluk. "Co ty jsi zač?" zeptala se Heather a prohlížela si zeleno až modro-vlasého kluka. "Suigetsu." usmál se tajemně kluk. "Jsem ze stejné třídy jako ty Heather. Tak zatím." hodil Suigetsu po Heather další úsměv a zmizel. "Hm....zajímavý..." řekla Heather a pokračovala na cestě do třídy.

Ve třídě si sedla na lavici a myslela na Suigetsa. Jako na zavolanou se za chvíli oběvil ve dveřích třídy. Rozlédnul se po třídě, a mrknul na Heather. Cliff to zpozoroval, ale nevěnoval tomu moc pozornosti. Včera se trochu s Heather bavil, ale Heather měla pocit, že ho nezajímá a to ji trápilo. Ale rozhodla se na to nemyslet. Suigetsu přišel k lavici, kde na něj čekala Karin. "Co to mělo znamenat?" zeptala se s frknutím Karin Suigetsa. Suigetsu si sedl na židli a kouknul se na Karin: "Mrkl jsem na Heather." To Karin rozčílilo: "A jako proč?" "Protože jsem chtěl. Protože ona neni na lidi tak hnusná víš?" vstal Suigetsu ze židle, a šel ke Karin. "Takže holčičko, já si budu dělat co budu chtít!" Karin uhnula pohledem a mávla. "Fajn..tak si dělej co chceš. Ale beze mě!" Karin odešla na své místo a na Suigetsa se už ani nepodívala. Suigetsu kráčel k Heather, že ji pozdraví, ale Heather ho předběhla. "Ahoj...ehm....Suigetsu." "Ahoj." pozdravil Suigetsu krátce a podíval se na Heather. "Eh....Heather...nechceš někam po škole zajít?" celá třída to slyšela, a všichni ziše čekali na odpověď. Cliff zaskřípal zuby a těšil se až řekne ne, ale Heather ho nepříjemně překvapila. "Eh....můžem....kam?" Cliff pěstí práskl do stolu a všichni se lekli. Pár studentů dokonce spadlo ze židle, či ze stolu. Heather se vyděšeně podívala na Cliffa, ale ten už odcházel ze třídy. Suigetsu se potutelně usmál a potom řekl: "Ve čyři před školou, Heather." Heather přemýšlela, jestli tam vůbec půjde.

Kioshi přišla do třídy těsně před zvoněním a sedla si vedle Kiby. Do třídy vstoupil Kakashi, ale jediné, co to zpozorovali a reagovali, byli Kim a Satsuki. Kakashi zavelel, aby se pozdravili. Teprve v tu chvíli se ozval zvuk sunoucích se židlí, jak se všichni pomalu zvedali. "Zdravím třído. " všichni si zase sedli a Kioshi s Kibou začali kecat. Kakashi mezi ně hodil jednu knihu. Kioshi se vyděsila: "Kakashi-sensei! To se nesmí." Kakashi se opřel o stůl. "Mluvit se o hodinách taky nesmí. Tak proč vy můžete něco zakázaného, a já ne? Jak už jsem včera řekl Satsuki, nejsem o hodně starší ne vy. Proto si s vámi začnu tykat. Takže od teď žádne prosím vás Kakashi-sensei, ale prosím TĚ Kakashi-sensei. Jasné?" Jasné." odpověděli jednohlasně všichni studenti ve třídě. Kakashi všechny obešel, a podal si s nimi ruku.

O přestávce se rozběhla Heather ke skříňce. Myslela, že tam narazí na Kioshi. A myslela správně. Kioshi se za chvíli vynořila z učebny dějepisu, a šla si uložit knihy. Jakmile Kioshi zaostřila Heather zrychlila krok. Když k Heather dorazila chtěla se jí zeptat, na koho čeká. "Hele...Kio....nevíš něco o Suigetsovi?" předhonila ji Heather a čekala na odpověď. "Suigetsu? Něco mi to řiká...už vim.....přítel Karin!" odpověděla Kioshi, a přitom si rovnala učebnice do skříňky. "Eh....proč se ptáš?" Heather promáchla vzduch. "No...jen tak... že jsem na něj dneska narazila, a to doslova." zasmála se Heather. "Aha...tak to jo...ale moc bych ti ho nedoporučovala. Karin je proslulá jako mrcha." řikala Kioshi, ale Heather už odcházela. "Kašlu na nějakou mrchu Karin." křičela za běhu do třídy Heather.

Heather přišla do třídy, a Cliff tam stále ještě nebyl. Zajímalo jí, kde asi může být. Na biologii také nebyl. Kam mohl jít. Zazvonilo na hodinu, a Heather se zadívala na dveře." Musí přece přijít. Teď musí přijít." celou hodinu se vydržela dívat na dveře, ale nikdo nepřišel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama