Star High School.....6. díl

1. března 2009 v 17:03 | Katou Michiyo |  Star High School
Pod C.č. xD

Heather dorazila ke skříňce 47 a chvíli čekala. Po chvíli se objevil Cliff. Ve tváři měl naštvaný výraz a Heather dostala strach.
Yumi se rozhodla o tom radši holkám neříkat. Tohle se stejně dozví, ale nemusí hned teď. Dívky se spolu bavili o tom, co budou o víkednu dělat. Mají za sebou první týden školy, tak si odpočinek zaslouží. Kioshi bude doma, jen v sobotu prý půjde s Kibou. Satsuki na ni zírala a v duchu si řekla: "Zajímalo by mě, co bude dělat Kakashi. Eh.....na co já to myslim..." oklepala ze sebe pocit, pozvat Kakashi-senseie, tedy Kakashiho ven. "Hej Satsukui vnímáš?" "E-eh....jo.." trochu zrůžověla Satsuki. "Zase si na něj myslela viď?" zeptala se se smíchem Nina. "Hééj....nech si toho!" nastvala se Satsuki a pootočila se bokem k ostatním. Nebyla naštvaná, ale bylo ji trapně. "Jak si toho všimly?" zeptala se vduchu.
Zazvonilo na hodinu a všichni se usadili. Nina seděla vedle Gaary. Už s ním mnohokrát mluvila."Eh...Gaaro?" "Hm?" otočil Gaara zrak na Ninu. Nina polkla a pousmála se. "C-co děláš o víkendu?" Gaar zapřemýšlel. "Asi nic. Proč?" hodil po ni zvídavý pohled. Nina se zasmála. "No...jenom....nechtěl bys ses třeba v neděli někam projít?" nadhodila přátelsky a Gaara opět chvíli přemýšlel. "Možná bych potřeboval procházku. Tak platí." dořekl a zadíval se zas na tabuli. Nina v duchu jásala, skákala, ale na tváři měla furt neutrální, smějící se výraz.
Satsuki se zadívala na Kakashiho zasněnýma očima. Kakashi právě vyprávěl, o válkách. "A co by se stalo kdybych ho pozvala do restaurace. Vůbec nic. Jenom, abychom se lépe poznali. Třeba bych si tím vylepšila i známku. Ne to ne. Ale z kamarádství ho snad pozvat můžu." přemýšlela Satsuki a Kioshi do ní ťukla loktem. "Hej ticho." šeptla. "Zase přemýšlíš nahlas Satsuki. A já ti řikám. Klidně ho pozvi." zasmála se Kioshi. Satsuki úplně zrudla. Zadívala se radši do země. Kakashi si toho všimnul a potichu při samostatné práci řekl: "Je ti dobře Satsuki?" Satsuki jen kývla, ale nepodívala se na něj. "Jestli chceš, dojdi si opláchnout obličej na záchod." Přes masku byl vidět jeho kamarádský úsměv. Satsuki vstala, odešla na záchod a tam se podívala do zrcadla. Rychle si opláchla obličej a mazala zpátky do třídy.
Po hodině čekala přes třídou na Kakashiho. "Tak co Satsuki? Už je vše v pořádku?" zeptal se Kakashi vlídně, jakmile ji uviděl. "J-jo. Chtěla jsem si s tebou promluvit." vysypala ze sebe rychle Satsuki. "Tak pojďme. Doprovodíš mě k mému kabinetu a po cestě mi to řekneš." Kakashi měl na tváři úsměv. Permanentně. Satsuki a Kakashi vyrazili směrem přes chodbu k jeho kabinetu. " Tak co jsi potřebovala? Kolem učiva to asi nebude. Je teprv první týden školy." Kakashi se rozesmál. Satsuki polkla ten knedlík v krku a začala: "Tak mě napadlo..nechtěl byste..teda bys zajít do nějaké restaurace o víkendu. Jen abychom se třeba lépe poznali." Satsuki to dořekla a polovičně se jí ulevilo, že to vůbec dokázala říct. Napjatě čekala odpověď. Chvíli mezi nimi bylo ticho. Všude kolem nich se na ně dívali hloučky lidí a přikyvovali. Satsuki jim četla z očí: "Udělej ho šťastným, ať nám dává dobrý známky." "Ježiši." hlesla Satsuki. "Tak dobrá." odpověděl Kakashi na její otázku. "C-Cože?" zasavila se Satsuki a pohlédla na Kakashiho. "Dobrá. Můžeme někam o víkendu zajít. Tak zatím." pokračoval Kakashi v cestě do kabinetu, a po chodbě se rozeběhla velká šuškanda. Všichni si na Satsuki ukazovali. Satsuki to ale nevnímala. Jen stála a civěla do prázdna.
Nina si o přestávce zase začala povídat s Gaarou. Tu přestávku ho viděla se poprvé usmát. Byl to takový malý úsměv, ale přeci jenom to úsměv byl. Nina se usmála a sedla si na lavici naproti Gaarovi. Pořád měa na tvři úsměv, když se ho ptala, kdy se tedy sejdou. Gaara se opřel o opěradllo židle a trochu se zaklonil dozadu a protáhl se. "Eh...já nevím....tak ve tři tady před školou?" Nina se pousmála a kývla. "A kam půjdeme?" Gaara se na ni podíval svým okouzlujícím pohledem. "Do parku?" navrhl jen tak a znovu se protáhl. "Dobrý nápad." "Ta škola mě zabije!" zaskučel Gaara. "To mě taky." začala Nina další hovor, který se táhl přes celou přestávku. Od školy se dostali k řešení toho, koho poznali. Gaara opět nebyl moc sdílný, ale stačila jen trochu trpělivosti, a něco málo řekl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama