Star High School.....7. díl

1. března 2009 v 17:04 | Katou Michiyo |  Star High School
Pod C.č. xD

Heather se vyděsila, když viděla jeho ďábelský pohled. "Takžes přišla." zasmál se Cliff. "J-jo. Kde jsi byl?" vykoktala Heather. "Jen jsem se potřeboval uklidnit. Nechtěl jsem Suigetsovi rozmlátit hubu hned první týden školy." zakřenil se, a pořád na ni koukal ďábelským pohledem. Heather si uvědomila, že to asi zvorala. "To kvůli Suigetsovi" zeptala se tiše. "Cvak!" zařval se smíchem Cliff. "Blízká se na horší časy děvče!" Heather se na tváři objevil načtvaný obličej. "Nevim co ti vadí, a ani to vědět nechci!" zakřičela a otočila se napatě. Cliff ji chytil za ruku, ale Heather se vysmekla. Odhcázela chodbou, byla naštvaná a nevnímala Cliffovo naštvané volání.

Kioshi a Kiba si skvěle rozuměli. O hodinách otravovali učitele, o přestábkách se bavili o různých věcěch od zvířat, až po to, co kdy, kdo zažil nebo slyšel. "Já mám taky pejska." řekla jednu přestávku Kioshi, když měla Akamara na klíně, a drbala ho za ušima. "Vážně?" zeptal se Kiba a začal taky hladit Akamara, a jejich ruce se dotkli. "Promiň." zazmatkoval Kiba a rychle odtáhl ruku pryč. Kioshi jeho ruku chytila a zadívala se mu do očí: "Za co se omlouváš?" Celou scéno sledovali ostatní děvčata. Nechápavě kroutily hlavou. "Já ji nechápu." hlesla Satsuki. "Já už bych byla v sedmém nebi, a nevydala bych ze sebe ani hlásku být na jejím místě." "Tak to víme." pousmála se Yumi. "Ty bys spíš ležela na zemi." rozesmála se nahlas Nina a Satsuki radši změnila téma hovoru, na dnešní drby ve škole.

Heather kráčela chodbou a měla chuť něco roztřískat, nebo se rozbrečet. Ale neudělala ani jedno. Rychle otevřela dveře od třídy, vstoupila a dveře zabouchla tak silně, že se rozsypalo sklo. Hidan, který seděl nejblíž ke dveřím spadnul ze židle. Rychle vstal a začal Heather nadávat. Heather se po něm očkem koukla a potom rázně dosedla na židly. Obličej si schovala do rukou, aby zahnala zlost. přišel k ní Suigetsu a položil ji ruku na rameno. "Dobrý?" zeptal se mile, a potom si dřepl naproti ní. "Co se stalo?" "Nic!" odsekla Heather. "Řekni mi to, prosím. Třeba ti mohu pomoct." pokračoval v přemlouvání. "Tak to těžko." hlesla Heather, ale jeho přítomnost, a zájem ji byla milá. Suigetsu ji uchopil za ramena a zvedle ji tak, aby se mu podívala do očí. "Cliff?" zeptal se Suigetsu starostilvě. "JO." kývla Heather. Suigetsu ji jemně obejmul. " Co se tu stalo?" optal se Iruka, koukajíc na dveře. Suigetsu vstal pře heather a řekl: " TO já. Nechtěně jsem hodně silně bouchl dveřmi." Heather na něj udiveně zírala. "Sui-Suigetsu?" podivila se Heather. Suigetsu na ni mrknul. "Suigetsu. To si opravíte." zamračil se Iruka na Suiga. "Toho jsem si vědom." kývnul na srozumitelnou Suigetsu.

"Jé to je zajímavý." řekl ironicky Kiba. Kioshi se hlasitě smála. Kakashi hledal, co by po nich mohl hodit. Jinak je zklidnit nedokázal. Kim a Satsuki se na ne obě naráz podívali zlostným pohledem. Kioshi pokrčila rameny: "Co?" Kioshi měla na klíně Akamara a hladila ho za ušima. Kakashimu cvaklo: "Jestli se neuklidníte, ten pes půjde ven!" řekl klidně Kakashi. Kioshi se lekla a tak se přestala smát a zklidnil se i Kiba. "Tak..už vim co na ně funguje." zasmál se v duchu Kakashi, a pokračoval ve vykládání biologie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama