Star High School.....9. díl

1. března 2009 v 17:08
Pod C.č. xD

Všichni byli ochotni jejich předešlí románek zapomenout, ale Heather si byla jistá, že ve škole se to neututlá. V té skupince byla totiž Ino, a té neunikne ani jedna šance na dobrý drb. "My jsme jenom..." "Na rande." uchichtla se Nina. Kioshi do ni trochu strčila. "Bejt tebou bych pani vášnivou moc neprovokovala." Heather se na ni zle podívala a Kioshi zmlkla. "No tak my už asi půjdem...." řekla Yumi a celá skupinka se vydala na odchod, protože kdyby dál provokovali nedopadlo by to dobře. Suigetsu chytil Heather kolem pasu, když si byl jist že zmizeli. "Kde jsme to přestali?" zeptal se Suigetsu šibalsky. "Že by tady?" políbila ho Heather na rty. Suigetsu pokýval. "Jo...to bude ono." potom se zasmál. Dál tam stáli a objímali se. "Kašlu na Cliffa, který o mě ani nemá zájem. Suigetsu má o mě strach a je starostlivý." to si myslela Heather, když se koukala na Suigetsa. Suigetsu ji pohladil po vlasech. "Neni čas jít domů?" ukázal na hodinky, které ukazovali půl osmé večer. "Nevím." řekla Heather, které se nechtělo toto místo opustit. "Doprovodím tě." mrknul na ni Suigetsu. Když už stáli před Heatřinou vilkou, Heather ho obejmula a dlouze ho políbila. Heather a Suigetsu bylo spolu příjemně. Heather ho nechtěla pustit, a Suigetsu ji také ne. Stále se objímali, když Suigetsu vešel s Heather do dveří,potom vešel do obýváku, položil ji na pohovku a začal ji líbat.

Nastalo sobotní ráno a ve všech bytech našich hrdinů nastalo poklidné ráno. Úplně všichni vyskočili z postele, protože se na dnešní den těšili. Satsuki sice při vstávání zakopla o botu ve svém dosud neuklizeném pokoji, ale ani to ji nezkazilo den. Kim se chtěla jít dopoledne projít, Yumi se měla potkat se Sasukem, Nina s Gaarou a Kioshi s Kibou.
Kim se nasnídala oblékla si jarní šaty a vyšla před dům. Byl příjemný jarní den, akorát na procházkou. Právě když se Kim procházela obchodní čtvrtí někdo na ni zezadu zaklepal. "Ahoj." ozval se známý hlas a Kim se rychle otočila. Trochu zrůžověla a odpověděla: "Ahoj. Co ty tady?" Itachi se na ni pousmál. "Jen tak se procházím kolem a vidím něco krásného, a zaostřím. Hele Kim!" Kim se rozesmála. "Nějak mi lichotíš!" "Jenom trochu." mávl rukou. "A kam jdeš?" "Jen tak se projít." "A..můžu jít s tebou?" zeptal se opatrně Itachi. "No..je-jestli chceš." "Jasně že chci." Kim tedy i s Itachim vyrazili kupředu. "Hele Itachi.." začala Kim. "Hm?" "..seš z vyššího ročníku, proč se se mnou bavíš?" Kim se podívala do země. "Protože jsi fajn holka, Kim. A věk v tom nahraje roli." Itachi se na ní zadíval a ona zvedla hlavu. Jejich pohledy se střetly a Itachi překvapené Kim dal pusu. Kim se zarazila a rychle řekla: "Já už musim jít. Ahoj." Itachi se jen koukal jak utíká a mával. "Asi jsem to neměl dělat." pomyslel si a kráčel ulicí.

Yumi stála před domem, a čekala na Sasukeho. Přišla totiž o deset minut dříve než měla. Sasuke konečně dorazil: "Ahoj. Jak dlouho tu stojíš?" "Dlouho ne. Tak deset minut." Sasuke se zasmál. "Aha. Tak půjdeme?" "Jasně...ale...kam vlastně půjdeme?" zeptala se Yumi. "Eh...to nevim." zarazil se Sasuke. "Ale ono je jedno kam jdeš. Ale s kým ne?" pohlédl Sasuke Yumi do očí. "Jasně." zastyděla se Yumi. Sasuke se pousmál a uchopil ji kolem ramen. "Yumi. Ty jseš...jediná, která mě chápe." "Opravdu?" "Opravdu." pousmál se Sasuke znovu. "A dneska ti to sluší." Yumi do něj trochu ž´doubla prstem. "Nemysli si, že si mě získáš lichotkami." "Tak si tě získám takhle." Yumi se chtěla zeptat jakej, ale Sasuke ji hned odpověděl. Dal ji krátký polibek na tvář, potom na čelo a nakonec na pusu. Yumi ho chytila zezadu za krk a užívala si slast. Sasuke si ji přitáhl k sobě a pousmál se.

Satsuki dorazila na místo o patnáct minut později, ale nějak to nevadilo, protože s Kakashim přišli ve stejnou chvíli. Pozdravili se a vešli do restaurace. Bylo si pořád o čem povídat. Po dvou hodinách povídání, se Satsuki Kakashimu zadívala do očí, a aniž by chtěla, přestala ho vnímat. "Satsuki? Seš vpohodě?" "Eh..jo..promiń..zamyslela jsem se." Kakashi se zasmál přes masku, a chtěl si šáhnout pro láhev s pitím. To chtěla udělat ve stejný okamžik Satsuki. A když se jí Kakashi dotknul, zrudla od hlavvy až k patě. "Jseš v pořádku?" "J-jo...J-jasně...jen je mi trochu vedro..musím jí ta na chvíli ven.." Satsuki bleskově vstala od stolu a namířila si to ven. Tam se zhluboka nadechla. "Copak ti je děvče! Vždyť je to tvůj učitel." pomyslela si a klidná se vrátila dovnitř. "Všechno v pořádku?" "Samozřejmě." odvětila Satsuki a sedla si ke stolu.

Gaara zaklepal na Nininy dveře. Nina rychle seběhla ke dveřím. "Ahoj!" usmála se na něj zeširoka. "Ahoj. Jsi připravena?" "Samozřejmě." "Tak půjdeme." Gaara Nině nabídl ruku. Nina se znovu usmála, chytila ho za ruku a vyšli spolu ven. "Jakou část města máš nejradši?" zeptala se Nina Gaary. "Tam kde máš dům." pousmál se na ni Gaara a Nina (jako každý xP) trochu zčervenala. "To je milé..." "Nu...vlastně je to pravda." zamyslel se Gaara. "Vážně?" podivila se Nina. "Samozřejmě!" rozhodil Gaara směšně rukama. Nina se začala smát a Gaara se taky usmál. Když došli na skálu s vytesanými hlavami hokagů, rozhlédli se po rozlehlé Konoze. Gaara a Nina si tam na skále vydrželi povídat celé odpoledne. Když se na chvíli odmlčeli zjistili, že už zapadá slunce. "Koukej. To je nádhera." ukázala Nina na orabžové světlo, které mizelo a pohlcovala ho tma. "Ano. To je. Ale na tebe to nemá." hodil po ni Gaara šibalský pohled. Potom Gaara doprovodil Ninu domů a dal ji malou pusu na dobrou noc.

Kioshi se setkala s Kibou a měla sebou i Anelí. Anelí i Akamaru si spolu začali hrát. "Myslím, že si budou rozumět." řekl Kiba, když je pozoroval. Kioshi kývla: "Jen oni dva?" rozesmála se. "Samozřejmě že ne. My si také budeme rozumět." zasmál se Kiba a dal jí polibek na krk. Kioshi proběhl elektrický příjemný proud. Sedli si spolu na lavičku a Kiba si hrál s jejími vlasy. "To tě moje vlasy tak fascinují?" smála se Kioshi. "Ne...ale jsou hebké a příjemné na dotyk. Stejně jako ty." Kiba ji pohladil po tváři a vtiskl ji malý polibek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama