Další šálená povídka :)

16. května 2009 v 20:06 | Katou-sama |  Watashi
Alexia je normální holka, která má kluka,chodí na střední a ráda píše příběhy. Jednoho dne se jde projít do parku, aby si vyčistila myšlenky a potká divného chlapce, který kulhá a je zraněný. Vezme k sobě domů a rodičům napovídá, že je to její kamarád, který se popral. Nechá ho u sebe přespat a ošetří ho. Chlapec se probudí až druhého večera. Začnou si povídat, on ji vypráví různé historky, kterým jde těžko uvěřit.Po chvíli mu v očích uvidí záblesk čehosi zlého, potom ucítí bolest v krku a upadne do hlubokého spánku. Protože nikdo není doma, nikdo ji nenajde a ona se probudí až v noci s chutí na krev a se strachem z denního světla.Martha je nejlepší kamarádkou Alexie. Když se Alexie začne chovat divně, začne se bát a přestane se s ní kamarádit.


Henry je další Alexiin kamarád. Na rozdíl od Marthy se snaží zjistit, proč se Alexie tak divně chová.
Leonardo je upír, kterého Alexia najde jednu noc v parku. Leonardo se do Alexie zamiluje, ale chuť na krev, je přeci jen silnější. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Larten Larten | 16. května 2009 v 20:22 | Reagovat

ehm, povídka... tedy alespoň začátek ej vážně pěknej xD jen sem musíš brzo dát pokračování xD a to ymslim brzo jako hned! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama